Технологічний коледж Львівської політехніки запрошує абітурієнтів 2016 року на підготовчі курси

27 жовтня 2015, 13:29
Технологічний коледж Львівської політехніки

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» проводить набір абітурієнтів 2016 року на ліцензовані підготовчі курси.

Підготовчі курси – це інтенсивна підготовка до вступних випробувань для вступу до коледжу за усіма ліцензованими і акредитованими спеціальностями з таких дисциплін: українська мова, математика, історія України, географія (9 кл.), рисунок (9, 11 кл.).

Переваги підготовчих курсів:

• програми курсів дають можливість абітурієнтам повторити матеріал шкільних предметів за 5–9 класи, дозволяють поглибити рівень знань з вступних дисциплін та відповідають програмам вступних випробувань до Коледжу;
  • ефективність навчання на курсах забезпечують висококваліфіковані викладачі коледжу;
  • понад 90% випускників підготовчих курсів успішно складають вступні випробування і рекомендуються до зарахування на навчання;
  • випускники підготовчих курсів користуються пільгами, передбаченими Умовами прийому до вищих навчальних закладів України на 2015/2016 навчальний рік.

Підготовка здійснюється на основі укладених угод. Для осіб, яким не виповнилося 18 років, угоду укладають їхні батьки (за наявності паспорта одного з батьків).

Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати:

1. Заяву на ім’я директора (на бланку)
  2. Копію квитанції про перерахування оплати за навчання
  3. Одну фотографію 3x4 см
  4. Довідку з місця навчання
  5. Копію паспорта або свідоцтва про народження
  6. Копію ідентифікаційного номера

Термін навчання: 14 листопада 2015 року – 21 травня 2016 року. Заняття відбуватимуться по суботах з 10:00 до 15:00.

Адреса підготовчих курсів: м. Львів, вул. О. Кульчицької, 2, кім. № 116. Телефон для довідок: 262-51-81 (підготовче відділення).