Літня міжнародна школа з енергетичних систем в Німеччині

Організатором річної міжнародної школи з енергетичних систем в Німеччині є Дослідницький центр Юліха . Для участі в школі запрошуються молоді дослідники та молоді професіонали в сфері енергетичних технологій, економіки, політології і схожих дисциплін для обговорення змін в теперішніх та майбутніх енергетичних системах.
Перелік ключових тем:
– Енергетичні технології і їх енергоефективність.
– Енергетична безпека та енергетична політика.
– Енергетична економіка.
– Зміни навколишнього середовища і клімату.
– Оцінка енергетичних систем і технологій.
– Тенденції майбутнього.
Основні питання енергетичних систем і процесу трансформації будуть розкриті спікерами та обговорені учасниками. Дослідницькі теми і проекти учасників будуть представлені під час спеціально відведеного семінару. Основне завдання школи розвинути більш глибоке розуміння проблем теперішніх та майбутніх енергетичних систем, а також необхідності розвитку процесу трансформації для більш стійкого розвитку.
Організатори оплачують проживання, харчування та навчання в школі.
Учасники повинні оплатити проїзд до місця проведення школи.
Вимоги до кандидатів:
У школі можуть брати участь молоді дослідники (магістри, аспіранти) і також молоді професіонали в області енергетичних технологій, енергетичних систем, енергетичної політики і подібних сферах.
Для участі в школі кандидатам необхідно заповнити заявку на сайті організаторів.