Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти»

Празький інститут підвищення кваліфікації запрошує Вас взяти участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти» 20-27 листопада 2016 р., м. Прага з можливістю одночасного стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації.

Секції конференції:

1. Інноваційні методи та технології в освіті.
  2. Крос-культурні комунікації, спільні освітні проекти та програми.
  3. Європейська гуманітарна освіта та її внесок в формування особистості та соціуму ХХІ сторіччя (філософія, історія, мистецтвознавство, культурологія, філологія).
  4. Проблеми та пріоритети розвитку фундаментальної освіти (математика, механіка, астрономія, фізика, інформатика і кібернетика, хімія, біологія, геологія, географія).
  5. Пріоритетні напрямки розвитку прикладної освіти (медицина, фармацевтика, фізичне виховання та спорт, архітектура, технічні науки, сільськогосподарські науки, ветеринарні науки).
  6. Внесок соціальних наук та освіти в розвиток сучасних соціально-економічних процесів (економічні науки, юридичні науки, психологія, соціологія, політологія, державне управління, соціальні комунікації, педагогіка).

Участь у конференції:

Організаційний внесок за участь у конференції складає 60 євро, сплачується по прибутті в Прагу на рахунок Празького інституту підвищення кваліфікації

До оргвнеску за участь у конференції входить: участь у пленарному та секційних засіданнях, участь в урочистій вечері з нагоди відкриття конференції, публікація в збірнику матеріалів конференції, отримання сертифіката учасника конференції, електронний фотодайджест (буде надісланий учасникам після конференції на електронні адреси) та загальноорганізаційні витрати.

Збірнику матеріалів конференції надається чеський код ISBN, матеріли конференції буде також розміщено на офіційному сайті Празького інституту підвищення кваліфікації.

Робочі мови конференції: англійська, українська, чеська, російська.

Про організований трансфер та проживання див. докладніше в Приєднаних файлах.

Увага! Дистанційної участі у конференції не передбачено.

Термін подання матеріалів і заявок.

Всі, хто планує взяти участь у конференції, повинні надіслати заявку, тези доповіді та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.net до 15 вересня 2016 р.!

Тема листа: Конференція-листопад Прага Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:

• Заявка прізвище (учасника);
  • Паспорт прізвище (учасника);
  • Тези прізвище. Секція №…

Форма заявки міститься у Приєднаних файлах.

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми стажування та запрошень консультування надається:

Максименко Ірина

тел: 068 955 22 67;

e-mail: confgalilei@ukr.net

Загальний графік:

1 день. 20 листопада. Неділя. Виїзд зі Львова. Нічний переїзд Львів-Прага.

2 день. 21 листопада. Понеділок. Прибуття в Прагу. Огляд міста. Поселення в готель. Відпочинок. Ночівля.

3 день. 22 листопада. Вівторок. Сніданок.

• Реєстрація. Пленарне засідання конференції. Перерва. Секційні засідання конференції. Урочиста вечеря. Ночівля.

4 день. 23 листопада. Середа. Сніданок.

• 10.00-14.00 Стажування (аудиторна робота).
  • 14.00-16.00 Секційні засідання конференції. Вільний час. Ночівля.

5 день. 24 листопада. Четвер. Сніданок.

• 10.00-12.00 Стажування (аудиторна робота).
  • 12.00-17.00 Аналітична робота в малих групах. Вільний час. Ночівля.

6 день. 25 листопада. П’ятниця. Сніданок.

• 10.00-12.00 Стажування (аудиторна робота).
  • 12.00-13.00 Підсумковий круглий стіл учасників конференції.
  • 13.00-14.00 Вручення сертифікатів. Вільний час. Ночівля.

7 день. 26 листопада. Субота. Сніданок.

• Виселення з готелю. Переїзд в Брно. Відпочинок. Нічний переїзд у Львів.

8 день. 27 листопада. Неділя. Прибуття вранці у Львів.

Стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації

Учасники конференції мають можливість за додаткову плату в 90 євро пройти стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації (72 години) з отриманням відповідного сертифіката по програмі підвищення кваліфікації: «Публікаційна та проектна діяльність в країнах Євросоюзу: від теорії до практики». Програма складається з 2 модулів (див. Приєднані файли).