Міжнародна парламентська стипендія Німецького Бундестагу для стажування та навчання у Берліні

Посольство Федеративної Республіки Німеччини повідомляє про можливість отримати «Міжнародну парламентську стипендію» в Німецькому Бундестазі, яка передбачає стажування в офісах депутатів Німецького бундестагу як помічників та одночасно навчання в одному з трьох провідних університетів Берліна (Вільному університеті Берліна, Гумбольдтському університеті Берліна та Берлінському технічному університеті).

Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, що цікавляться політикою і прагнуть займати активну позицію у громадському житті країни. Передумовами також є українське громадянство, завершена вища освіта та дуже добре володіння німецькою мовою. Стипендіатам надають місячну стипендію в розмірі 500 євро, безкоштовне проживання, медичне страхування, а також кошти на переїзд до та з Берліна.

Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі – 30 червня 2016 року.