Актуальність та мета конференції. Проблема грошей традиційно розглядається в руслі економічної галузі знань. З точки зору економістів, гроші – це специфічний товар, спеціальна споживча вартість якого робить його загальним еквівалентом товарів, перетворюючи на капітал. Окрім чисто економічних функцій (міра вартості, засіб обігу, платежу, нагромадження, функція світових грошей), гроші є фактором формування психіки людини у виживанні, існуванні, самозадоволенні, посіданні певного статусу в суспільстві тощо. Психологія грошей як наука вивчає зміну психіки людей та їх поведінку внаслідок впливу грошей. Психологічно гроші є винятково парадоксальним феноменом, що проявляється в багатозначності і суперечливості їх відображення у свідомості. Часто гроші називають однією з форм влади. Різноманітні дослідження, що проводяться вченими різних країн, розкривають зв’язок грошей і влади, грошей та психології, грошей та інтелекту, пам’яті, підсвідомості та інших аспектів життя людини.
Ще однією проблемою у вивченні ролі грошей та влади у житті людини є маніпулювання цими темами у ЗМІ, експлуатація різноманітними псевдонауковими течіями та псевдо психологами.
Мета конференції: висвітлити наукові бачення проблеми грошей та влади, а також презентувати в рамках конференції майстер-класи, із зазначеної теми, відомих психологів-практиків.
Заплановані форми роботи конференції: доповіді, більше 40 майстер-класів, наукові дискусії, презентація книг.
Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.