Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

VІІІ Всеукраїнська наукова конференція «Проблеми політичної психології та її роль у становленні громадянина української держави»

Напрями роботи конференції:

  1. Теоретико-методологічні проблеми та актуальні завдання політичної психології на сучасному етапі суспільного розвитку (нові напрями досліджень, методологічні інновації, теоретичні знахідки, нові методи, критика та аналіз суперечностей, історіографія).
  2. Суспільні трансформації та ідентифікаційні процеси в Україні (механізми, чинники, закономірності, сценарії суспільного та особистісного розвитку, соціальна та особистісна, громадянська, національна та етнічна ідентичність, прогнозування, розвиток, протистояння і консолідація, громадська думка).
  3. Психологія війни і миру (соціально-психологічні стратегії адаптації особистості і спільноти до умов та наслідків воєнного конфлікту, проблеми військової психології, інформаційно-психологічні війни, реабілітація особистості, ціннісне порозуміння).
  4. Психологічні чинники владно-підвладних відносин і побудови в Україні громадянського суспільства (психологія влади і громади, складні соціальні та політичні ситуації, прийняття політичних рішень, відповідальність, політична і громадянська участь, масові акції, волонтерство, демократичні цінності, соціальні рухи).
  5. Політико-психологічні проблеми соціалізації молоді в умовах суспільних трансформацій і реформування освіти (сприйняття суспільством освітніх реформ і їхній вплив на ситуацію в суспільстві, громадянська освіта, медіаосвіта, політична культура, молодіжні організації, політико-психологічні процеси в молодіжному середовищі).
  6. Соціально-економічні чинники політичних процесів (психологія багатства та бідності, соціальна справедливість, соціальні та індивідуальні чинники матеріального добробуту, соціальне порівняння).
  7. Психологія політико-правових відносин (геополітика і глобалізація, політична і правова свідомість, політико-правові настановлення, справедливість, уявлення про владу, громадянська позиція, громадянськість).
  8. Міжгрупові відносини, соціальні та політичні конфлікти (геополітика і глобалізація, регіональна політика, солідарність, політичні конфлікти, силові дії та реакції населення, ґендер і ґендерна політика, етнонаціональні і міжнародні відносини, етнічні та інші стереотипи, упередженість, ксенофобія, соціальні діалоги, політичні наративи, медіа, Інтернет, переговори, соціальна реклама).
  9. Розвиток політичної психології як навчальної дисципліни та завдання підготовки фахівців у цій галузі.
Приєднані файлиРозмір
Запрошення349 KB
Інформаційний лист135 KB