Вивчення англійської мови у Великобританії (круглорічні курси)

David Game College пропонує мовну практику та вивчення англійської у Лондоні. Для студентів Львівської політехніки діє спеціальна пропозиція.

Коледж має прекрасне розташування у центрі Лондона, поблизу Тауерського мосту, та готує іноземних студентів вже понад 40 років.

Велика увага приділяється мовній підготовці, саме тому на базі коледжу створений факультем вивчення англійської Kensington Academy of English.

Студент, які бажають покращити англійську, подолати  мовний барєр або підготуватись до тесту IELTS можуть обирати тривалість та інтенсивнісь курсу.

Загальна англійська /15 год

Інтенсивна англійська / 21-25 год

Підготовка до IELTS

Маленькі розміри груп, висококваліфіковані співробітники та індивідуальний підхід в поєднанні з більш ніж 40-річним досвідом дозволяє студентам швидко вивчати та вдосконоляювати мову.

Коледж володіє власними гуртожитками, тому може пропонувати дуже помірні ціни на проживання в центрі Лондона. Проживання в кімнатах на 1 та двох.

Аудиторії коледжу прекрасно оснащені та повністю модернізовані.

Курси діють круглорічно. Тривалість від 2 тижнів і більше.

Реєстрація в коледж та оформлення візових документів:

Національний Університет «Львівська Політехніка», Головний корпус, кабінет 345.

тел. (+38) 067 927 13 26