Курс: Дидактичні можливості освітньої платформи Міксіке (30 год)

Автор: Носкова Маргарита Вячеславівна, к.пед.н, доцент

Інформація про програму підвищення кваліфікації:

Напрям навчання: «ІКТ в освіті»

Обсяг навчання: 30 год (1 кредит ЄКТС)

Категорія слухачів курсу: педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти, позашкільних закладів освіти тощо

Мета курсу полягає у набутті слухачами практичних навичок роботи на платформі Міксіке та їх використанні вчителем у навчально-виховному процесі та у позаурочній діяльності.  А саме: створення інтерактивних вправ для різних етапів роботи на уроці з урахуванням типу уроку(заняття), віку учнів та інших особливостей, організація змагань на платформі тощо. Також слухачі курсу дізнаються про досвід використання інструментів Міксіке в навчальних закладах Естонії, історію проведення міжнародних змагань Прангліміне та про можливості створення навчальних вікторин і тестів (навчальних та контрольних) на платформі Міксіке.

Компетентності, що вдосконалюватимуться/набуватимуться в процесі навчання:

• розвиток цифрової компетентності;
  • розвиток професійних компетентностей (знання навчального предмета, фахових методик, технологій);

Коротко про курс:

Курс розрахований на вчителів закладів загальної середньої освіти, які прагнуть оволодівати новими інструментами для створення дидактичних матеріалів та їх використання у навчальному процесі під час навчання шкільних предметів та проведення позашкільних заходів.

Курс складається з 4 тематичних блоків як включають індивідуальну та групову роботу у віртуальному середовищі, вебінари, консультації та практичні завдання, підсумковий контроль, який дозволить слухачам оцінити здобуті навички та систематизувати здобуті знання.

Результатом навчання є:

1. Власна колекція інтерактивних вправ, які можна використовувати у навчальному процесі.
  2. Навички використання ресурсів платформи Міксіке у навчально-виховному процесі навчального закладу.
  3. Навички організації змагань на платформі Міксіке.
  4. Навички роботи з аналітичними матеріалами за результатом роботи учнів на навчальних майданчиках та з інтерактивними вправами.
  5. Нові знайомства з цікавими колегами та досвід співпраці з ними

Опис результатів навчальної діяльності:

1. Власна колекція інтерактивних вправ з предмету(ів), які можна використовувати у навчальному процесі.
  3. Навички організації змагань на платформі Міксіке.
  5. Нові знайомства з цікавими колегами та досвід співпраці з ними.

Документ про завершення навчання: сертифікат про підвищення кваліфікації Національного університету «Львівська політехніка» 30 год (1 кредит ЄКТС)

Тривалість навчання: 1 місяць

Форма навчання: дистанційно,

На замовлення закладів освіти: очно, очно-дистанційно

Початок навчання: по факту комплектації групи на підставі замовлень від закладів освіти та (або) зарезультатами реєстрації на навчання.

Навчання платне: про вартість навчання можна дізнатись тут

Категорія слухачів:
ЗЗСО