ХІV Міжнародна науково-практична конференція „Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору”

З А П Р О Ш У Є М О В А С 18-20 листопада 2019 року
взяти участь у Навчально-демонстраційних сесіях ДЛЯ ОСВІТЯН – ВИКЛАДАЧІВ, ВЧИТЕЛІВ, КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, МЕНЕДЖЕРІВ ОСВІТНЬОЇ СФЕРИ, РОЗРОБНИКІВ І ДОСЛІДНИКІВ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ «Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практики»

І-й напрям – «Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці»

• Тренінгові технології та новітні тренінгові техніки
  • Метод Case-study (метод кейсів) та Коучингові техніки у роботі викладача
  • Техніки «Навчання шляхом залучення», «Активний полілог», «Міфодизайн» та ін.
  • Інтерактивна лекція: способи забезпечення та реалізації
  • Мультимедійний пул викладацьких практик

ІІ-й напрям – «Інновації в освітньому менеджменті: стратегічне планування, проектний менеджмент, технології управління якістю»

• Стратегічне планування і стратегічний менеджмент в освітньому закладі
  • Проектний менеджмент в освітній практиці
  • Технології управління якістю освіти та Технології моніторингу якості
  • Академічна мобільність: ефективні засоби і техніки
  • «Університет майбутнього»: технології згуртування

ІІІ-й напрям – «Комп’ютерні технології в сучасній освіті: революція можливостей»

• Системи освіти на основі ООР и MOOC
  • Хмарні технології, 3D-комунікації та 3D-інтернет в освіті
  • Онлайн-навчання: вебінар чи відео-конференція
  • Електронні освітні ресурси в сучасному освітньому закладі
  • PREZI та інші сучасні альтернативи мультимедійних презентацій

Місця проведення:
Chamber Plaza (Конгрес-хол Grand Hall - вул. Велика Житомирська, 33
Проїзд: метро "Золоті Ворота", "Майдан Незалежності", міський транспорт до «Львівська Площа»)
Бізнес-Конгрес-Центр «101 Tower» (Конгрес-хол «Київ» - вул. Льва Толстого, 57. Проїзд: метро «Університет», «Вокзальна»)
Початок роботи: 10-00 Початок реєстрації: 9-00
У роботі сесії візьмуть участь фахівці з України, Білорусі, Польщі, Росії, США, Словаччини, Італії
Спеціальні гості – європейські експерти, тренери, коучі, ментори, тьютори

Учасники отримують СЕРТИФІКАТ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (участь протягом усіх 3-х днів 18-20 листопада 2019 р. та підготовка наукової публікації дають можливість отримати 58 год. підвищення кваліфікації)

Оргвнесок для учасників НАВЧАЛЬНО ДЕМОНСТРАЦІЙНОЇ СЕСІЇ (2 дні, 12 год.): 600 грн. (при оплаті заздалегідь) або 750 грн. (при оплаті підчас реєстрації). Виготовлення персонального Сертифіката - 50 грн. Оргвнесок для участі протягом 3-х днів розраховується пропорційно – відповідно до кількості днів. Сплата здійснюється на рахунок: 26006037494701 в ПАТ „УКРСИББАНК” м. Київ, МФО 351005, код ЄДРПОУ – 33498600, МЕА «Консалтинг і Тренінг» (призначення платежу: організація та проведення наукової конференції), або підчас реєстрації. Обов’язковим є надсилання квитанції про сплату (сканована копія) разом із заявкою.

При завчасній оплаті 3-х днів участі, 3-й день для учасників НДС поточного 2019 року сплачується зі знижкою 50%. За умови групових заявок можливі знижки від 5 до 10%. Заявки щодо участі (індивідуальні або групові) прохання надсилати на адресу: psytoday@ukr.net

Просимо до 15 листопада 2019 року заповнити реєстраційну форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSexqu3rZcmDwhL1p-hjZvavW_Uaqvx6... Інформація (організаційна допомога, консультації): (044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22, (067) 196-28-14 Якщо Ви не хочете отримувати повідомлення про наші проекти, просимо повідомити про це на адресу psytoday@ukr.net