І Міжнародна науково-практична конференція «Vin Smart Eco»

Запрошуємо взяти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Vin Smart Eco», яка відбудеться 16 – 18 травня 2019 р. (Україна, м. Вінниця).

Мета конференції – зустріч фахівців з питань екології, охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки, освіти для сталого розвитку, пошуку спільних науково-методичних і практичних підходів, інженерних шляхів вирішення екологічних проблем України та Європи.

Форма участі в конференції: очна/заочна.

Заявки на участь у конференції просимо надсилати до 10 квітня 2019 р. на електронну адресу.
Матеріали доповіді, сканована копія квитанції про сплату оргвнеску та заявка надсилаються в електронному вигляді не пізніше 30 квітня 2019 р. на електронну адресу.

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська, російська.

Вартість очної участі у конференції – 250 грн для учасників з України та 10$ для закордонних учасників.
Вартість заочної участі у конференції – 150 грн для учасників з України та 6$ для закордонних учасників.

Контактна інформація:

Мудрак Олександр Васильович, д. с.-г. н., професор, завідувач кафедри екології, природничих та математичних наук КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»
Номер телефону: +38 (097) 345-82-14

Буренко Аліна Леонідіївна, керівник спеціальності 101 «Екологія» кафедри екології, природничих та математичних наук КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»
Номер телефону: +38 (096) 034–95–04

Приєднані файлиРозмір