ІІ етап олімпіади зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за спеціалізацією «Документознавство та інформаційна діяльність» відповідно до наказу МОН України відбудеться 17 ‒ 18 квітня 2019 року в Одеському національному політехнічному університеті (кафедра інформаційної діяльності та медіа-комунікацій).

Для участі у II етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади від кожного вищого навчального закладу організатори запрошують не більше 4 студентів – переможців першого етапу олімпіади за профілем спеціальності:

• першого рівня вищої освіти (3 ‒ 4 курс бакалаврата) – 2 студенти;
  • другого рівня вищої освіти (1 ‒ 2 курс магістратури) – 2 студенти.

Терміни подання анкет:

• до 20 березня 2019 року надіслати анкети студентів-учасників Олімпіади, оформлені за встановленим зразком (додаток 1) та додаткові відомості (додаток 3);
  • до 20 березня 2019 року надіслати анкети кандидатів, які бажають взяти участь у роботі журі (додаток 2);
  • до 1 березня 2019 року університети-учасники Олімпіади можуть подати на розгляд журі свої пропозиції щодо змісту конкурсних завдань за наданим переліком конкурсних дисциплін (додаток 4).

Анкети надсилати:

• поштою на адресу: ОНПУ, пр-кт Шевченка, 1, м. Одеса, 65044, Україна;
  • E-mail: kafdid@i.ua (тема: Олімпіада_2019).

Оргкомітет:

Кафедра інформаційної діяльності та медіа-комунікацій Одеського національного політехнічного університету
Адреса: м. Одеса, пр-кт Шевченка, 1, корп. 7, каб.119х

E-mail: kafdid@i.ua