Конференція «Актуальні проблеми економічної кібернетики та економічної безпеки» у рамках 23-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка і молодь у XXI столітті»

Кафедра економічної кібернетики та управління економічною безпекою Харківського національного університету радіоелектроніки запрошує студентів, аспірантів та молодих учених взяти участь у роботі конференції «Актуальні проблеми економічної кібернетики та економічної безпеки» у рамках 23-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка і молодь у XXI столітті», що відбудеться 16 – 18 квітня 2019 р. у м. Харків.

Крайній термін подання матеріалів – до 28 лютого 2019 р.

Робочі мови форуму – українська, англійська, російська.

Планується видання збірника тез доповідей до початку форуму.

Для участі в роботі конференції необхідно надати в електронному вигляді:

• тези доповіді, оформлені відповідно до вимог та зразка, який додається;
  • заявку із зазначенням тематичної конференції форуму та секції.

Оргвнесок 100 грн для громадян України, 10$ для іноземних громадян, та включає в себе видання програми, збірників наукових праць (трудів) Форуму, а також витрати, пов’язані з покриттям витрат на організацію і проведення Форуму.

Контактна інформація:

Навчально-дослідний відділ ХНУРЕ (кімн. 437)
Адреса: просп. Науки, 14, м. Харків, Україна, 61166.

Номер телефону: (057) 702-13-97

E-mail: mref21@nure.ua