Запрошуємо студентів і викладачів економічних спеціальностей взяти участь у Конференції наукової молоді Young Scientists Conference 2.0 (YSC) «Економічне майбутнє України», яка відбудеться 5 квітня 2019 р. у м. Києві під егідою Української асоціації Римського клубу та Київського міжнародного економічного форуму.

Конференція об’єднає понад 400 студентів-економістів і викладачів з провідних університетів з усієї країни, відібраних за результатами конкурсу економічних есе «Три ідеї для швидкого економічного зростання України», і буде присвячена питанням економічної політики, підприємництва та особистісного розвитку.

Спікери – провідні міжнародні і українські економісти, науковці та експерти, успішні промисловці та підприємці.

Участь у Конференції є безкоштовною, за попередньою реєстрацією та проходженням конкурсного відбору. Підтверджені учасники отримають лист-запрошення від оргкомітету Конференції. Для участі в конкурсі необхідно:

• вподобати сторінку Асоціації у Facebook;
  • зареєструватись за посиланням, вказаним нижче;
  • запропонувати 3 власні ідеї у форматі есе для швидкого економічного зростання України в форматі: суть ідеї – пояснення механізму дії – орієнтовні ефекти.

Контактна інформація:

Приєднані файлиРозмір