Конкурс «Розумним Бути Модно» на отримання грошових грантів

Проведення конкурсу «Розумним Бути Модно» на отримання грошових грантів

Шановні студенти та абітурієнти Національного університету «Львівська політехніка» (НУ ЛП). Повідомляємо вас щодо проведення всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно», переможці якого отримують грошові гранти на оплату навчання. Проведення конкурсу розпочинається з 27.05.2019 року. Прийняти в ньому участь мають змогу студенти всіх факультетів та курсів Національного університету «Львівська політехніка» (НУ ЛП) денної або заочної форми навчання, контрактної та бюджетної основи.

Конкурс проводиться за соціальної ініціативи міжнародної корпорації Open Media Group за сумісництвом та партнерством:

• likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua - Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Для участі у конкурсу студентові (або абітурієнтові) потрібно написати науково-дослідну роботу невеликого об’єму, та у встановленні терміни надіслати на електронну адресу education@likar.info, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Головна тема, яку студент повинен взяти за основу дослідження:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Конкурсант самостійно визначає найбільш актуальне на його думку питання/проблему, щодо головної тематики. Проведене дослідження має бути оформлене в вигляді есе. Праця має містити чітке та аргументоване вираження бачення проблеми, методів вдосконалення, шляхів покращення, а також висновки щодо відображених в есе досліджень.

Особлива увага приділяється вираженню самостійної думки конкурсантів в науковій роботі. Для запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, всі роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу - >85%.

Основні напрямки, по яким потрібно проводити дослідження (на вибір один або декілька):

• Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Рекомендований об’єм роботи - від 1 до 30 сторінок формату А4 друкованого тексту, оформленого в електронному вигляді (формат .doc).

Більш детальна інформація щодо правил написання робіт, а також щодо умов конкурсу за посиланням.

Оцінювання робіт здійснюватиметься незалежним журі. Автори переможних робіт отримують винагороди:

• 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце – грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

*Студенти державної форми навчання отримають грошові гранти у вигляді стипендій, відповідно до розміру оплати за навчання на факультеті.

Терміни проведення конкурсу:

• Конкурс стартує з 27.05.2019.
  • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
  • Deadline – 30.09.2019 р.
  • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.
  • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.
Приєднані файлиРозмір
Вимоги до конкурсних робіт3.14 MB