Міжнародна конференція студентів і молодих науковців з теоретичної та експериментальної фізики «ЕВРИКА-2019»

Запрошуємо взятиу часть у Міжнародній конференції студентів і молодих науковців з теоретичної та експериментальної фізики «ЕВРИКА-2019», яка відбудеться 14 – 16 травня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Конференція має на меті обмін досвідом та досягненнями між молодими науковцями, що працюють у галузі теоретичної, прикладної, експериментальної фізики, електроніки та інформаційних технологій.

Oфiцiйнi мови конфеpенцiї – укpаїнська та англiйська.

Напpямки pоботи конфеpенцiї:

• Квантова теорія, квантова інформатика;
  • Фізика конденсованих систем;
  • Астрофізика та астрономія;
  • Матеріалознавство;
  • Оптика і спектроскопія;
  • Фізика твердого тіла;
  • Нанотехнології;
  • Комп’ютерне моделювання;
  • Програмне забезпечення.

Для участі у роботі конференції необхідно:

• заповнити on-line реєстраційну форму учасника та надіслати тези доповіді на електронну адресу організаційного комітету;
  • отримати офіційне запрошення від оргкомітету;
  • до 8 траня 2019 року сплатити організаційний внесок (500 грн).
    У випадку заочної участі у конференції (публікаційний внесок) – 200 грн.

Контактна інформація:

Е-mail: heureka2019lnu@gmail.com