Міжнародна науково-практична конференція «Діджиталізація сучасної системи міжнародних економічних відносин»

Запрошуємо науковців вищих навчальних закладів та академічних інституцій, управлінців та працівників органів державної влади, представників ділових кіл, здобувачів наукових ступенів до участі у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Діджиталізація сучасної системи міжнародних економічних відносин», яка відбудеться 21 листопада 2019 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Тези, заявки на участь у конференції необхідно надіслати до 10 листопада 2019 року на електронну пошту. З усіх питань участі – звертатися до відповідального секретаря Міжнародної науково-практичної конференції.

Організаційний внесок150 грн.

Контактна інформація: