Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в культурі, мистецтві, освіті, науці, економіці та бізнес»

Організаційний комітет запрошує взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційні технології в культурі, мистецтві, освіті, науці, економіці та бізнес», що проводить Київський національний університет культури і мистецтв.

Місце та час проведення конференції: Україна, м. Київ, вул. Є. Коновальця, 36, Київський національний університет культури і мистецтв, 18-19 квітня 2019 р.
Реєстрація учасників конференції: 18 квітня 2019 року з 9:00 до 10:30 год.

Мета конференції – обговорення перспектив розвитку та застосування інформаційних технологій та систем в культурі, мистецтві, освіті, науці, економіці та бізнесі.

Робочі мови конференції – українська, англійська.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, докторанти, фахівці-практики та всі зацікавлені особи.

В межах конференції проводитимуться пленарне засідання та робота в секціях:

• Інформаційні технології та системи;
  • Математичне моделювання економічних і соціальних процесів та систем;
  • Стратегії розвитку цифрової економіки, культурно-освітнього та наукового простору;
  • Цифрові технології у соціокультурній сфері;
  • Розвиток та безпека кіберпростору;
  • Технології візуалізації інформації;
  • Структура цифрових компетентностей для громадян України.

Для включення тез до збірника матеріалів конференції авторам необхідно до 25 березня 2019 року:

Контакна інформація:

Коцюбівська Катерина Іванівна, Толмач Марина Сергіївна