17 травня 2019 р. в Хмельницькому університеті управління та права відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Конституційні цінності: правова природа та практика реалізації».

На заході планується присутність суддів Конституційного Суду України, представників провідних закладів вищої освіти України та зарубіжних країн, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Для участі в конференції необхідно до 10 травня 2019 р. на сайті Хмельницького університету управління та права у розділі Конференції та наукові заходи заповнити електронну реєстраційну форму, до якої додати тези доповіді.

Особи, які не мають наукового ступеня чи вченого звання, обов’язково повинні додати належним чином засвідчену рецензію наукового керівника.

Контактна інформація:

E-mail: nauka@univer.km.ua