Програма з підготовки молодшого бакалавра за спеціальністю «Бізнес адміністрування» (A.S. in Business Administration)

Національний університет «Львівська політехніка»

разом з Ocean County College (USA)

пропонують спільну програму з підготовки молодшого бакалавра

за спеціальністю «Бізнес адміністрування» (A.S. in Business Administration).

Студенти НУ «Львівська політехніка» мають можливість вступити на програму подвійного диплома і бути залученими на курси Ocean County College.

Усі курси будуть проводитись в онлайн-режимі у вигляді гібридних курсів (поєднують в собі досвід роботи в аудиторії та онлайн-адиторії).

НУ «Львівська політехніка» проводитиме заняття в комп’ютерних лабораторіях, обладнаних достатньою кількістю комп’ютерів для кожного студента, а також забезпечуватиме високошвидкісне підключення до Інтернету.

Основні дисципліни викладатимуться американськими викладачами.

Ocean County College (USA) покриватиме вартість всіх електронних книг для навчання, а також плату за коди доступу до них.

Обсяг програми 60 кредитів.

Мова навчання – англійська.

Вартість навчання 7000 доларів США

(оплата здійснюватиметься чотирма виплатами протягом двох років)

Термін навчання 2 роки.

По завершенню навчання надається диплом молодшого бакалавра американського зразка (A.S. in Business Administration).