V Міжнародна молодіжна науково-практична інтернет-конференція «Наука і молодь в ХХІ сторіччі»

Запрошуємо взяти участь у роботі V Міжнародної молодіжної науково-практичної інтернет-конференції «Наука і молодь в ХХІ сторіччі», яка відбудеться у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» 05 грудня 2019 року.
Метою конференції є оприлюднення та всебічне обговорення результатів наукових досліджень молодих учених, докторантів, аспірантів, студентів.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ
20. Фінанси, банківська справа та страхування
21. Харчові технології та інженерія
22. Хімія

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Для участі в конференції необхідно до 29 листопада 2019 року надіслати на електронну адресу оргкомітету molodizhna_konf@ukr.net тези доповідей, копію платіжного доручення.
Про включення доповіді у план конференції авторам буде повідомлено протягом трьох робочих днів.

Приєднані файлиРозмір
Інформаційний лист390.77 KB