V Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації»

Запрошуємо взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації», яка відбудеться в Одеському національному політехнічному університеті 27  29 березня 2019 року.

Форма проведення: очна, заочна.

Мова конференції: українська, англійська, російська.

Основні питання:

• Історія та міжнародний досвід дослідження документознавства та інформаційної діяльності.
  • Проблеми інформаційного забезпечення освітніх процесів.
  • Інформаційний менеджмент в організаціях.
  • Інновації в документаційному менеджменті.
  • Прикладні аспекти застосування інформаційних технологій.
  • Документна комунікація в сучасному техніко-орієнтованому світі.
  • Соціальні комунікації. Журналістика.
  • Міжнародний досвід управління документами в сучасному інформаційному просторі.

Для участі в конференції до 10 березня 2019 року просимо надіслати на електронну пошту такі матеріали:

• заявку учасника конференції;
  • статтю чи тези доповіді;
  • фото копію підтвердження сплати організаційного внеску.

Організаційний внесок – 150 грн.
За матеріалами конференції також буде виданий друком (паперова версія) збірник матеріалів конференції, за замовленням учасників. При замовленні паперового варіанта збірника матеріалів організаційний внесок 250 грн.

Оргкомітет: Кафедра інформаційної діяльності та медіа-комунікацій (Одеський національний політехнічний університет)
Адреса: м. Одеса, пр-т Шевченка, 1, корп. 7, ауд. 119х, 118х

E-mail: onpu.hf.conference@gmail.com