V Всеукраїнський конкурс «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ»

Національний авіаційний університет, Факультет екологічної безпеки, інженерії та технологій приносять свої вибачення та повідомляють Вас про те, що терміни проведення V Всеукраїнського конкурсу «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ» ЗАЗНАЛИ ЗМІН!

Новим терміном проведення заключної конференції визначено оргкомітетом 3 червня 2020 року. Термін прийняття наукових робіт подовжено до 30 березня 2020 року.

Зазначаємо, що Конкурс проводиться за такими спеціальностями: 101 – Екологія. 161 – Хімічні технології та інженерія. 162 – Біотехнології та біоінженерія. 163 – Біомедична інженерія. 183 – Технології захисту навколишнього середовища. 193 – Геодезія та землеустрій. 263 – Цивільний захист.

Вимоги до учасників конкурсу та конкурсних робіт. До участі в конкурсі допускаються студенти, аспіранти, здобувачі ВНЗ України, а також представники екологічних організацій, науково-дослідних установ у сфері охорони навколишнього середовища та ресурсоенергозбереження, Національної академії наук, коледжів (віком до 35 років).

Конкурсні роботи виконані українською, російською або англійською мовами, приймаються в електронному вигляді (один екземпляр обсягом 20-40 сторінок).

Усі витрати, пов’язані з участю у Конкурсі, бере на себе вищий навчальний заклад або організація, представником якої є учасник конкурсу. Порядок проведення конкурсу.

Для участі у конкурсі слід заповнити форму та подати роботу на сайті факультету https://febit.nau.edu.ua/oholoshennia/vseukrainskyi-konkurs-studentiv-i-... до 30 березня 2020 р.

На першому етапі (відбірковому) роботи будуть розглянуті спеціально створеною комісією, до складу якої увійдуть представники Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Національного авіаційного університету та незалежні експерти зі сфери охорони навколишнього середовища, у термін до 20 квітня 2020 р. За результатами відбіркового етапу автори робіт, що перемогли у першому етапі, будуть запрошені для участі у заключній конференції, що відбудеться 3 червня 2020 р. (другий (основний) етап конкурсу), де зможуть репрезентувати власні доробки та взяти участь у святковій церемоніаді нагородження цінними призами та відзнаками.

Приєднані файлиРозмір
Інформаційний лист430.37 KB