Всеукраїнська науково-практична конференція «Концептуальні засади використання психологічних знань в судовій діяльності»

Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Концептуальні засади використання психологічних знань в судовій діяльності», яка відбудеться 31 травня 2019 року в м. Чернівці.

Місце проведення: Червона зала Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (вул. Коцюбинського, 2).

Форма проведення: очна.

Робочі мови: українська.

Для участі у конференції необхідно до 13 травня 2019 р.:

• заповнити онлайн анкету учасника Конференції;
  • надіслати оргкомітету тези доповіді та відскановану (сфотографовану) копію квитанції про сплату організаційного внеску (файл – прикріпити до Google-форми).

Вартість організаційного внеску – 300 грн (для студентів – 150 грн).

Контактна інформація:

Семенюк Олександр Олександрович