XXVІІI Міжнародна наукова конференція студентів і молодих учених “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА”

Запрошуємо студентів і молодих учених взяти участь у XXVІІI Міжнародній науковій конференції студентів і молодих учених “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА”, яка відбудеться 13 листопада 2019 р.

Мета проведення цього наукового заходу полягає в генерації нових ідей і конкретних пропозицій щодо вирішення політичних, соціально-економічних, правових та інших проблемних питань розвитку України як європейської держави

Тематичні напрями роботи конференції:

1. ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ

1. Фінансово-економічні процеси: проблеми теорії та практики

2. Теорія та практика податкової та облікової політики України

3. Управління та моделювання соціально-економічних систем

4. Прикладні аспекти дослідження розвитку національної та світової економіки

2. СУЧАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРАВОЗНАВЧИХ ПРОБЛЕМ

1. Актуальні проблеми теорії, історії держави і права та міжнародного права

2. Актуальні питання кримінального процесу та криміналістики

3. Актуальні проблеми кримінального права

4. Актуальні питання забезпечення публічних і приватних інтересів при правовому регулюванні суспільних відносин

3. МЕХАНІЗМИ І ТЕХНОЛОГІЇ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ Й ЇХ ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В УКРАЇНСЬКИХ РЕАЛІЯХ ТА СВІТІ

1. Проблеми та перспективи розвитку менеджменту в сучасних українських реаліях

2. Науково-практичні аспекти державного управління та місцевого самоврядування

3. Сучасні інформаційні системи та технології

4. СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ТА ПРІОРИТЕТИ СУСПІЛЬНОГО РОЗВИТКУ В ГУМАНІТАРНОМУ, ДУХОВНОМУ ТА ПЕДАГОГІЧНОМУ ВИМІРАХ

1. Гуманітарні проблеми суспільства та роль Церкви і держави у їх вирішенні

2. Проблеми управління освітніми процесами у вищій та загальноосвітній школах

3. Сучасний дизайн у світовому контексті художньо-проектної культури

5. ФІЛОЛОГІЧНА ОСВІТА У XXI СТ.: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

Секції:

1. Актуальні проблеми загальної сучасної лінгвістики, міжкультурної комунікації та перекладу

2. Літературні студії XXI ст.: тенденції та перспективи

6. СОЦІАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ В ГЛОБАЛЬНОМУ СВІТІ

Секції:

1. Тенденції розвитку засобів масової інформації в соціо-комунікативних процесах

2. Українська мова: актуальні проблеми функціонування та розвитку

3. Актуальні проблеми соціальної роботи в період реформування українського суспільства

4. Актуальні проблеми психологічної освіти

7. ПРОБЛЕМНІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, РЕАБІЛІТАЦІЇ, ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

1. Сучасний стан фізичної культури і спорту різних груп населення

2. Сучасні проблеми фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я людини

3. Актуальні проблеми туризму та готельно-ресторанної справи.

Для участі в конференції необхідно до 5 листопада 2019 року (включно) надіслати на електронну адресу nauka_osvita@ukr.net заявку за наведеною формою та тези доповіді.

Довідкова інформація для учасників конференції

Електронні збірники тез доповідей будуть розміщені на сайті Класичного приватного університету у розділі: «Наука / Конференції / 2019» (http://virtuni.education.zp.ua/info_cpu/sites/default/files/tez_nayk.pdf) та соціальній мережі Facebook за адресою: facebook.com/kpuinform.

Оргкомітет залишає за собою право відхилення тез, якщо вони не відповідають вимогам або тематиці конференції.

Участь у конференції безкоштовна.

Вимоги до оформлення тез:

Текст: у текстовому редакторі Word версії 6.0 і вище (у форматі *.doc) через 1,5 інтервали.

Обсяг: до 2 сторінок формату А-4.

Шрифт: гарнітура Times New Roman, 14 кегль. Поля: з усіх боків – 2 см.

Розміщення: у верхньому лівому куті (від поля) зазначити прізвище та ініціали автора, установу, місто. Нижче великими літерами напівжирним шрифтом – НАЗВА, далі з нового рядка – основний текст.

Адреса організаційного комітету

Україна, 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б, відділ наукової роботи та міжнародних зв’язків Класичного приватного університету, каб. 121; 219

тел./факс: (061) 228-48-08, (061) 228-07-79, e-mail: nauka_osvita@ukr.net

учасника XXVІI Міжнародної наукової конференції студентів і молодих учених

“Наука і вища освіта”

1. Прізвище, ім’я, по батькові (повністю). 2. Повна назва вищого навчального закладу. 3. Для студентів – інститут/факультет, курс, група. 4. Назва тематичного напряму, номер і повна назва секції. 5. Назва доповіді. 6. Для студентів – науковий керівник (прізвище, ім’я, по батькові (повністю), науковий ступінь, вчене звання). 7. Адреса для листування та контактний телефон. 8. E-mail. 9. Особистий підпис.
Приєднані файлиРозмір
Інформаційний лист1.98 MB