2020 Міжнародна напівпровідникова конференція (CAS)

Організаційний комітет Міжнародної напівпровідникової конференції (CAS) із задоволенням запрошує Вас взяти участь у 43-му виданні конференції - CAS 2020, події IEEE, що відбудеться в Сінаї, Румунія, 7-9 жовтня 2020 року.

Програма конференції буде включати велику кількість технічних внесків з питань міждисциплінарних досліджень та прикладних програм, представлених в усних та плакатних сесіях, включаючи запрошених доповідачів, спеціальні сесії для студентських робіт, широкі мережі.
Найкращий документ у кожній сесії конференції та кращі студентські роботи будуть нагороджені.

Авторам пропонується подати оригінальні роботи з наступних ТЕМ:
Нанонаука та наноінженерія;

Мікро- та нанофотоніка та оптоелектроніка;

Мікрохвильові та міліметрові хвильові схеми та системи;

Мікросенсори та мікросистеми;

Моделювання;

Напівпровідникові пристрої;

Інтегральні схеми.

Важливі дати:
- Термін подання робіт: 2 червня 2020 року
- Повідомлення про прийняття: 17 липня 2020 року
- Остаточне подання прийнятих робіт: 24 липня 2020 року

Усі чергові доповіді будуть піддані процедурі експертного огляду, і прийняті документи будуть опубліковані в ході конференції.
Матеріали конференції будуть передані в цифрову бібліотеку IEEE Xplore®®.

Організатор конференції: Національний інститут досліджень та розробок у галузі мікротехнологій - IMT Бухарест, Румунія

Контактна інформація: Секретаріат CAS
Телефон: +40212690777; Факс: +40212690772; Електронна пошта: cas@imt.ro