Дванадцята Міжнародна науково-технічна конференція студентів та аспірантів «Перспективи розвитку інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем»

16 квітня 2020 р.

Запрошуються усі небайдужі до становлення та розвитку телекомунікацій студенти як молодших, так і старших курсів, спеціалісти, магістри та аспіранти. Ми чекаємо від Вас нових нестандартних ідей, пропозицій та творчих експромтів.

Доповіді на конференцію будуть прийматись по наступним напрямкам:

1. Достовірне передавання сигналів та інформації в телекомунікаційних системах.
  2. Засоби телекомунікацій та кабельні системи і технології.
  3. Технології транспортних телекомунікаційних систем та мережні технології.
  4. Безпроводові телекомунікаційні системи та технології, системи 5G, Інтернет речей.
  5. Інформаційні технології в телекомунікаціях.
  6. Сенсорні мережі та прикладні аспекти застосування телекомунікаційних технологій.
  7. Системна й програмна інженерія інфокомунікацій.

Робочі мови конференції – українська, англійська

Приєднані файлиРозмір
Інформаційний лист117.84 KB