ХІІ науково-практична Інтернет-конференція «ФАРМАКОЕКОНОМІКА В УКРАЇНІ: СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»

Кафедра фармакоекономіки Національного фармацевтичного університету запрошує до участі в ХІІ науково-практичний Інтернет-конференції «ФАРМАКОЕКОНОМІКА В УКРАЇНІ: СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ», що відбудеться 22 травня 2020 року, з безкоштовною участю та безкоштовною публікацією матеріалів (тез, статей). До участі в конференції запрошуються: організатори системи охорони здоров'я, практикуючі лікарі, провізори, науковці, співробітники хіміко-фармацевтичних підприємств, фармацевтичних фірм, інформаційних і видавничих підприємств у галузях фармації і медицини, студенти та викладачі закладів фахової передвищої та вищої медичної та фармацевтичної освіти.

Основні науково-практичні напрямки Інтернет-конференції:

• Оцінка медичних технологій (фармакоекономічний аналіз)
  • Фармакоепідеміологічні дослідження
  • Реорганізація системи охорони здоров'я в Україні
  • Система стандартизації в охороні здоров'я: клінічні протоколи та стандарти надання медичної допомоги
  • Формулярна система. Аналіз дієвості впровадження формулярної системи в медичну практику
  • Ціноутворення на лікарські засоби, реімбурсація, доступність лікарських препаратів
  • Нове законодавство в галузі регулювання фармацевтичного забезпечення: теорія та практика
  • Безпека лікарських засобів та фармакологічний нагляд
  • Фармакоекономічна оцінка доклінічних і клінічних досліджень нових лікарських засобів (експериментальна фармакологія, технологічні та фітохімічні дослідження)
  • Питання викладання фармакоекономіки у закладах фахової передвищої та вищої медичної та фармацевтичної освіти
  • Клінічний провізор: його кваліфікаційна характеристика та роль у забезпеченні раціональної фармакотерапії, у проведенні моніторингу ефективності та безпечності використання лікарських засобів

Робочі мови Інтернет-конференції: українська, англійська, російська.

Приєднані файлиРозмір
Інформаційний лист365.97 KB