21-23 квітня 2020 р. на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбудеться ХІІІ Всеукраїнська студентська науково-технічна конференція „Сталий розвиток міст”.

Запрошуємо студентів Вашого навчального закладу прийняти активну участь у роботі конференції за такими напрямами:

· Прогнозування, регулювання, оптимізація інженерної інфраструктури і транспортних процесів міст.

· Дослідження проблем інженерної екології урбанізованих територій. Поліпшення якості господарсько-питної води і води, яка скидається у водойми.

· Урбоекономіка. Проблеми синергізму і диверсифікації в процесі формування оптимальних економічних структур ЖКГ України.

· Розробка і впровадження технічних засобів експлуатації електротранспорту, електропостачання і освітлення міст, що підвищують їх експлуатаційну надійність.

· Архітектура, будівництво і реконструкція. Створення прогресивних будівельних конструкцій, матеріалів і технологій, які забезпечують ефективність будівництва і модернізацію будинків і споруд міського і регіонального значення.

· Інформаційні і комп'ютерні технології раціональної експлуатації і управління міським господарством.

Матеріали конференції будуть видані окремою збіркою тез в електронному вигляді та розміщенні на сайті репозиторію Університету.

Умови участі у конференції

Участь студентів у конференції безкоштовна

Для участі у конференції необхідно до 1 березня 2020 р. надіслати на адресу оргкомітету:

- заявку на участь (додається), заповнюється обов’язково;

- тези доповіді.

Приєднані файлиРозмір