III Всеукраїнська науково-практична конференція "Нові інформаційні технології управління бізнесом"

12 лютого 2020 року запрошуємо прийняти участь у III Всеукраїнській науково-практичній конференції.

Конференція надасть можливість представникам освітніх закладів різних рівнів акредитації з усієї України ознайомитися з новими інформаційними технологіями, обмінятися практичним досвідом їх викладання та застосування в підготовці фахівців, розширити шляхи співпраці з членами Спілки для реалізації спільних освітніх та дослідницьких проектів.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА!

НА КОНФЕРЕНЦІЇ ПЛАНУЮТЬСЯ ВИСТУПИ Й ОБГОВОРЕННЯ ПО:

• актуальних питаннях та перспективах підготовки фахівців економічних і технічних спеціальностей;
  • підвищенню кваліфікації викладачів, які готують спеціалістів по автоматизації бізнесу;
  • питаннях підготовки фахівців для підвищення ефективності при розробці, впровадженні та використанні інформаційних систем;
  • організації форм співпраці бізнесу та закладів освіти;
  • розвитку лінійки рішень BAS (Business Automation Software);
  • підтримці прикладних рішень "1С:Підприємство 8";
  • розвитку лінійки продуктів для бюджетної сфери – UA-Бюджет;
  • використанню інформаційної системи ІТС при підготовці майбутніх бухгалтерів, консультантів та ІТ-спеціалістів;
  • тестування для викладачів за програмою "Професіонал".

Додатково в рамках конференції буде проведено тестування "Професіонал".
Для викладачів вищих та середніх освітніх закладів – іспит безкоштовний. При успішній здачі іспиту видається сертифікат.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ:

Дата та час: 12 лютого 2020 року (реєстрація з 09:00, початок о 10:00).
Місце проведення: м. Київ, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська, 60, актова зала головного (червоного) корпусу (станція метро "Університет")
Увага! Попередня реєстрація обов'язкова.

Телефон для довідок: (044) 422-41-75
Електронна адреса: osvita@unionba.com.ua