IV Міжнародна науково-практична internet-конференція «Теоретичні та практичні аспекти дослідження лікарських рослин»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у IV Міжнародній науково-практичній internet-конференції «Теоретичні та практичні аспекти дослідження лікарських рослин» (зареєстрована в УкрІНТЕІ № 613 від 11 жовтня 2017 р.), яка відбудеться 26–28 листопада 2020 року на базі кафедри ботаніки Національного фармацевтичного університету у м. Харків.

Напрямки конференції:

• Підготовка спеціалістів для фармацевтичної галузі
  • Біохімія рослин
  • Питання термінології та систематики рослин
  • Ресурсознавство, культивування, інтродукція, збереження та відновлення біорізноманіття рослин
  • Пошук та вивчення перспективних лікарських рослин
  • Контроль якості лікарської рослинної сировини
  • Технологія та контроль якості лікарських рослинних засобів, домішок до харчових продуктів, парфумерно-косметичних засобів
  • Фармакологічні дослідження біологічно активних речовин, лікарських рослинних засобів
  • Фармацевтичне правознавство
  • Фармакоекономічні дослідження
  • Ветеринарна фармація
  • Інформаційні технології у фармації

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська

Останній термін подання тез – 10 листопада 2020 р. (включно).

Участь в конференції та розміщення тез в електронному збірнику безкоштовна.

Приєднані файлиРозмір
Інформаційний лист874.79 KB