ІV Міжнародна науково-практична конференція "Інноваційні підходи розвитку компетентнісних якостей фахівців в умовах професійного становлення"

Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції "Інноваційні підходи розвитку компетентнісних якостей фахівців в умовах професійного становлення", яка відбудеться в м. Ізмаїлі Одеської області на базі Дунайського інституту Національного університету "Одеська морська академія" 23 - 24 квітня 2020 року.

Робота конференції планується за такими напрямами:
1. Інноваційні підходи до інженерно-технічної підготовки фахівців на морському та річковому транспорті.
2. Актуальні проблеми соціально-економічних, психолого-педагогічних аспектів розвитку професійної готовності майбутніх фахівців.
3. Комунікативна та лінгвістична компетентності як пріоритетні складові формування професійних якостей сучасного фахівця.
4. Проблеми і перспективи математичної освіти в морських вищих навчальних закладах.
5. Професійна готовність майбутніх фахівців флоту як фактор забезпечення ефективного управління морськими ресурсами та безпеки судноплавства.

Тези оформлюються українською, російською або англійською мовами обсягом 2 – 4 сторінок, формат-А4.

Заявку на участь та тези доповідей на конференцію надсилати на електронну адресу: nius.dinuoma@gmail.com

Приєднані файлиРозмір
Інформаційний лист286.4 KB