МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я «ГРОМАДСЬКЕ ЗДОРОВ’Я В УКРАЇНІ – СУЧАСНІ ВИКЛИКИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»

Вельмишановні колеги!

Відповідно до затвердженого Міністерством освіти і науки України та Українським інститутом науково-технічної експертизи та інформації «Реєстром конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій і пленумів, які проводитимуться у 2020 році» Сумським державним університетом за медійної підтримки наукового медичного журналу Wiadomości Lekarskie (Варшава, Польща) буде проведена міжнародна конференція «Громадське здоров’я в Україні – сучасні виклики і перспективи розвитку», яка відбудеться 23-24 квітня 2020 року на базі Медичного інституту Сумського державного університету (м. Суми).

Основні наукові напрями конференції

1. Глобальні напрями для здоров’я. Як змінюються підходи для формування політики здоров’я.
  2. Економіка здоров’я: чому вигідно інвестувати в здоров’я людини і країни.
  3. Міждисциплінарна і міжсекторальна співпраця в галузі громадського здоров’я.
  4. Правові та етичні засади громадського здоров’я.
  5. Інфекційні та неінфекційні захворювання та їх вплив на стан здоров’я населення.

Форми участі у конференції:

• публікація статей
  • публікація тез

Форма публікації: у фаховому журналі Wiadomości Lekarskie – Варшава, Польща (Pubmed/Medline, Scopus, Ebsco, Index Copernicus) (статті, тези), що є офіційним журналом польського лікарського товариства, безперервно видається з 1928 року.

Офіційні мови конференції: українська, англійська.

Організаційний комітет: Кафедра громадського здоров’я медичного інституту Сумського державного університету.

Контактна особа: Курганська Вікторія Олександрівна, тел. +38-066-902-7860;

е-mail: konfpublichealth@gmail.com