Міжнародна науково-практична конференція "Формування потенціалу економічного розвитку промислових підприємств"

НАПРЯМКИ РОБОТИ (секції):
1. Стратегічне управління економічним розвитком промислових підприємств.
2. Теорія і практика формування інноваційно- інвестиційного потенціалу промислових підприємств.
3. Вплив потенціалу промислового підприємства на його конкурентоспроможність.
4. Оцінка потенціалу промислових підприємств.
5.Фінансове забезпечення формування потенціалу розвитку промислових підприємств.
6. Формування кадрової складової потенціалу промислових підприємств.
7. Теоретико-прикладні аспекти у правління потенціалом і розвитком промислових підприємств.
РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
англійська, німецька, польська, іспанська, французька, українська

Приєднані файлиРозмір
Інформаційний лист184.78 KB