Міжнародна науково-технічна конференція «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ НА ТРАНСПОРТІ»

Шановні колеги!

Український державний університет залізничного транспорту, АТ «Укрзалізниця», Транспортна академія України, Академія будівництва України, Академія інженерних наук України, Instytut Kolejnictwa (Warszawa), University of Zilina in Zilina, Technical University of Sofia, Vilnius Gediminas Technical University, Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Д. Моторного, Міжнародний науковий журнал «Трение и износ», МГО «Асоціація спеціалістів промислової гідравліки і пневматики», ТОВ «Корпорація КРТ», ДП «Завод Електроважмаш», КП «Харківський метрополітен», ПрАТ «ЕЛАКС», Київське ЦКБ арматуробудування, ТОВ «Mapei Ukraine», ТОВ «Construction Group International», ТОВ «BOMIS Ltd», ТОВ «Ноліміт Німеччи- на», ТОВ «БАСФ», ТОВ «ЛІРА-САПР» запрошують Вас прийняти участь у роботі Міжнародної науково-технічної конференції »Енергоефективність на транспорті», яка відбудеться 18-20 листопада 2020 р. в приміщенні УкрДУЗТ за адресою: пл. Фейєрбаха 7, м. Харків, 61050, Україна.

Програма конференції передбачає роботу секцій за наступними напрямками:
- «Енергоефективність рухомого складу та перевезень».
- «Енергоменеджмент рухомого складу та споруд транспортної інфраструктури».
- «Ресурсо- та енергозбереження на транспорті».

ОСНОВНІ ДАТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

01 вересня 2020 отримання реєстраційних форм учасників та тез доповідей
18 вересня 2020 отримання статей до збірника наукових праць УкрДУЗТ та оплата оргвнеску

21 вересня 2020 отримання статей до збірника IOP Conference Series: Materials Science and Engineering (MSE)
18-20 листопада 2020 проведення конференції

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Прийняті матеріали будуть опубліковані у збірнику тез доповідей конференції. При бажанні учасники конференції можуть подати статтю для публікації у збірнику наукових праць УкрДУЗТ (включений у перелік фахових видань МОН України та наукометричні бази даних Index Copernicus, Google Scholar та інші), мовою оригіналу.

Приєднані файлиРозмір
informaciynyy_lyst.pdf274.79 KB