Міжнародний конкурс індивідуальних та колективних робіт студентів та школярів з реклами "РЕКЛАМА-ФЕСТ"

Шановні колеги!

Раді нагадати про визначну подію V-й РЕКЛАМА-ФЕСТ, що організує кафедра маркетингу Одеського національного економічного університету (ОНЕУ). Свято відбудеться в Одесі 4-5 грудня 2020 р. в Одеському національному економічному університеті.

Міжнародний конкурс індивідуальних та колективних робіт студентів та школярів з реклами проводиться за двома категоріями: «Печатна продукція» та «Відеореклама». Фестиваль відбудеться в двох форматах: очна та дистанційна участь.

Ми не обмежуємо наших учасників ні за змістом, ні за об’єктом – це може бути комерційна, соціальна реклама товарів, послуг, бренду, особистості, ідеї тощо, крім того, що заборонено законодавством України. Роботи обов'язково повинні містити основні атрибути рекламного повідомлення.

Роботи приймаються до 01 грудня 2020 р. зручним для Вас способом:

Зауважимо, що всі роботи проходять перевірку на антиплагіат та можуть бути не прийняті нашим оргкомітетом.

Детальну інформацію про конкурс подано в Запрошенні.

Приєднані файлиРозмір
Запрошення67.1 KB