V Всеукраїнська науково-практична конференція «Енергоефективність: наука, технології, застосування»

Шановні колеги !

Запрошуємо науковців, науково-педагогічних працівників, викладачів навчальних закладів, аспірантів, магістрів, студентів, інженерно-технічних працівників та всіх зацікавлених осіб до участі у V науково-практичній конференції «Енергоефективність: наука, технології, застосування», яка проводиться 25 листопада 2020 року Інженерно-педагогічним факультетом Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (м. Київ).

Мета конференції: обговорення проблем та перспектив використання енергоефективних технологій, відновлюваних джерел енергії, електро- і біоенергетичних ресурсів, тепла землі і теплопостачання приватних та громадських будівель і спору за рахунок енергії відновлювальних джерел (Сонця, вітру, гідроенергії), а також технології та досвід реалізації заходів для енергоощадного використання доступних енергоресурсів.

Напрямки роботи конференції:

• Міжнародні та національні програми та стимулювання енергоефективності. Гранти, програми фінансування та кредитування енергоефективних заходів. Приклади успішної реалізації енергофективних проектів.
  • Енергоефективність будівель і споруд. Енергоаудит. Термомодернізація. Сучасні матеріали та технології. Приклади успішних проектів.
  • Енергоефективність виробничих та технологічних процесів.
  • Геліосистеми підігріву води. Водопідготовка та водовідведення. Теплопостачання.
  • Альтернативні та відновлювальні джерела енергії. Сонячна, вітряна, гідрологічна та геотермальна енергетика. Генерація малої потужності (приватні компанії та домогосподарства).
  • Технології акумулювання енергії.
  • Екологічні аспекти впровадження енергоефективних заходів.Отримання енергії з вторинної сировини. Переробка промислових, побутових та сільськогосподарських відходів. Біогаз, біопаливо.
  • Енергоефективність – освітній аспект. Формування культури споживання енергії. Навчальні проекти прикладного та дослідницького характеру.
  • Енергоефективність навчальних закладів. Енергоаудит. Планування заходів з термомодернізації приміщень. Пріоритетні матеріали та технології. Приклади успішних проектів.

Робочі мови: українська, англійська, польська, російська.

Форма проведення: заочна.

Для участі у роботі конференції:

1. Заповнити форму учасника конференції.

2. Надіслати до 25 листопада 2020 року на електронну адресу Science_ZTOP@npu.edu.ua тези доповіді.

3. Після одержання повідомлення, що Ваша робота включена до участі в конференції, сплатити організаційний внесок (150 грн.) на рахунок конференції.

Важливі дати:

• Реєстрація учасників - до 24 листопада 2020 року
  • Відправка матеріалів (текст тез) – до 25 листопада 2020 року на електронну адресу: Science_ZTOP@npu.edu.ua
  • Повідомлення про прийняття матеріалів – до 26 листопада 2020 року.
  • Оплата організаційного внеску – до 27 листопада 2020 року.

Детальна інформація щодо участі в конференції міститься в Інформаційному листі.

Приєднані файлиРозмір
info_2020.pdf404.13 KB