ХХ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція ««Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки в країнах Європи та Азії»

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»,

молодіжна громадська організація «Незалежна асоціація молоді»,

студентське наукове товариство історичного факультету

«Комітет дослідження історії та сучасності»

І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами»

Запрошуємо взяти участь у І Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами», яка відбудеться 3 грудня 2019 року у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Робочі мови: українська, англійська, французька, німецька, чеська, польська, російська.

Форма участі: заочна (дистанційна).

Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку» (Вип. 50)

Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку» (Вип. 50), яка відбудеться 15 березня 2019 р.

Форма участі ‒ заочна (дистанційна).

Учасники конференції отримують сертифікат (за необхідності), який буде надісланий разом зі збірником матеріалів конференції на зазначену у відомостях про авторів електронну адресу​.

Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної наукової інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» (Вип. 44), яка відбудеться 28 лютого 2019 р.

ХІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки в країнах Європи та Азії»

Інформуємо вас, що 28 лютого 2019 р. відбудеться ХІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Проблеми та перспективи розвитку сучасної  науки в країнах Європи та Азії».

Оргкомітет конференції планує розміщувати доповіді на web-сторінці.

Робочі мови конференції: українська, польська, російська, англійська, французька та ін.

Міжнародна наукова інтернет-конференція «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» (Вип. 43)

Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної наукової інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» (Вип. 43), яка відбудеться 31 січня 2019 р.

ХІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки в країнах Європи та Азії»

Шановні викладачі, аспіранти, студенти, інформуємо вас, що 31 січня 2019 р. відбудеться ХІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Проблеми та перспективи розвитку сучасної  науки в країнах Європи та Азії».

VІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція ««Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки в країнах Європи та Азії»

Планується робота за секціями:

Планується робота за секціями:

Секції конференції:
1. Біологічні науки.
2. Географія і геологія.
3. Екологія.
4. Туризм і рекреація.
5. Державне управління.
6. Економіка.
7. Менеджмент і маркетинг.
8. Журналістика.
9. Соціологія.
10. Історичні науки.
11. Культурологія.
12. Політологія.
13.Юридичні науки.
14.Мистецтвознавство.
15.Педагогіка.
16. Психологія.
17. Інформаційні технології.
18. Фізико-математичні науки.
19. Фізична культура і спорт.
20. Філологічні науки.