Кафедра фінансів і банківської справи Ужгородського національного університету

V Всеукраїнська науково-практична конференція "Трансформація національної моделі фінансово кредитних відносин: виклики глобалізації та регіональні аспекти"

Шановні колеги!

V Всеукраїнська науково-практична конференція «Трансформація національної моделі фінансово-кредитних відносин: виклики глобалізації та регіональні аспекти»

Шановні колеги!

Запрошуємо науковців закладів вищої освіти та наукових установ, аспірантів, магістрантів, студентів, державних службовців, представників бізнесу та громадських організацій взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «Трансформація національної моделі фінансово-кредитних відносин: виклики глобалізації та регіональні аспекти», що відбудеться  18 листопада 2020 року.

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Трансформація національної моделі фінансово-кредитних відносин: виклики глобалізації та регіональні аспекти»

Мета конференції: обмін інформацією, досвідом та результатами наукових досліджень з питань новітніх підходів щодо фінансово-кредитного стимулювання розвитку національної та регіональної економіки в умовах глобалізаційних і децентралізаційних процесів.

Тематичні напрями роботи секцій:

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фінансово-кредитна система: вектор розвитку»

Конференція відбудеться 26 квітня 2017 року

Форма участі: заочна.

Офіційні мови конференції: українська, англійська, російська.

Тематичні напрями: