Київський національний торговельно-економічний університет

XIІІ Міжнародний бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні»

Запрошуємо Вас взяти участь у XIІІ Міжнародному бізнес-форумі «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні», який відбудеться 20 березня 2020 року

Всеукраїнська наукова студентська конференція «Розвиток фінансової системи України»

Контактні телефони:

(+38097) 566-90-12 Кучер Галина Вікторівна

(+38050) 983-33-43 Маркуц Юлія Ігорівна

Київський національний торговельно-економічний університет запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової студентської конференції "Розвиток фінансової системи України", що відбудеться 17-18 травня 2017 року.
    Мета конференції: обговорення та узагальнення результатів наукових досліджень студентів з питань сучасних тенденцій, особливостей і перспектив розвитку фінансової системи України в умовах економічнх перетворень.