Київський національний університет ім. Т. Шевченка

XVІІІ Міжнародна наукова конференція «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances»

Запрошуємо Вас взяти участь у XVІІІ Міжнародній науковій конференції «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances»

У зв’язку з надзвичайними обставинами, які склалися цього року, конференція буде проводитися ДИСТАНЦІЙНО (лише заочна участь).

Робота конференції буде проходити у таких секціях:

International Research and Practice Conference «Nanotechnology and Nanomaterials»

Dear colleagues!

We are pleased to invite you to attend International research and practice conference «Nanotechnology and Nanomaterials» (NANO-2018), that will be held in сapital of Ukraine - Kyiv, August 27 to August 30, 2018.

Conference hall will be located in the Taras Shevchenko National University of Kyiv .

Important dates

I Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми кібербезпеки інформаційно-телекомунікаційних систем»

Тематика конференції:

Секція 1. “Науково-технічні та практичні аспекти створення та використання засобів безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем”.
Секція 2. “Методи, засоби та заходи управління інформаційною безпекою.

Конференція «Контроль та оцінювання як засоби оптимізації навчання мов»

Секції:

1. Контроль та оцінювання іншомовних умінь письма та перекладу студентів ВНЗ.
  2. Контроль та оцінювання говоріння та аудіювання студентів ВНЗ.
  3. Контроль та оцінювання умінь професійно орієнтованого (ESP) та академічного (EAP) спілкування.
  4. Альтернативні форми контролю (портфоліо, самоконтроль та взаємоконтроль).
  5. Контроль та оцінювання українськомовних навичок та вмінь.

VI Міжнародна конференція "Нанотехнології та наноматеріали"

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ:

1. Нанофізика та фізико-хімічне матеріалознавство
  2. Нанобіотехнології для фармацевтики
  3. Нанорозмірна фізика
  4. Нанобіотехнології та хімтехнології
  5. Наноплазмоніка та підсилена коливальна спектроскопія
  6. Нанооптика та фотоніка
  7. Наноструктуровані поверхні
  8. Нанокомпозити та наноматеріали
  9. Мікроскопія нанооб’єктів

Десята всеукраїнська науково-практична конференція «Нові інформаційні технології в освіті»

Конференція відбудеться 15 лютого 2017 р.

Напрямки роботи конференції: