Київський університет імені Бориса Грінченка

ІV Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ УПРАВЛІНСЬКИХ СИСТЕМ У СОЦІАЛЬНІЙ ТА ЕКОНОМІЧНІЙ СФЕРАХ УКРАЇНИ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

Запрошуємо студентів, молодих науковців та всіх бажаючих прийняти участь у ІV Всеукраїнській студентській науково-практичній інтернет-конференції «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ УПРАВЛІНСЬКИХ СИСТЕМ У СОЦІАЛЬНІЙ ТА ЕКОНОМІЧНІЙ СФЕРАХ УКРАЇНИ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

Секції конференції:

V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців «Інформаційні технології – 2018»

Напрями роботи конференції

1. Використання інформаційних технологій в освіті та науці.
2. Апаратне і програмне забезпечення інформаційних технологій.
3. Математичне моделювання та обчислювальні методи.

Мови конференції: українська, англійська

ІІ Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю «Фінансові механізми інноваційного економічного розвитку України»

Напрями роботи конференції:
1. Економічні інтеграційні відносини та перспективи їх розвитку у сучасному вимірі.
2. Фінансово-кредитна система та її роль у розвитку національної економіки.
3. Інноваційно-інвестиційні засади забезпечення економічного зростання та розвитку  суспільства.
4. Розвиток менеджменту і маркетингу в умовах глобалізації.
5. Економіко-екологічні засади розвитку сучасних міст України в умовах євроінтеграції.
6. Проблеми теорії і практики бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту в умовах  економічної інтеграції.

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів і комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці»

Напрями роботи конференції:

1. Комп’ютерно-орієнтовні технології в освіті.
  2. Інформаційні технології у фундаментальних та прикладних наукових дослідженнях.
  3. Математичне моделювання і обчислювальні методи в освіті та науці.

Кращі доповіді за рішенням оргкомітету конференції будуть рекомендовані до друку в:

Всеукраїнська наукова конференція (Х щорічні Грінченківські читання) «Національне та духовне відродження у спадщині Бориса Грінченка»

Тематичні напрями конференції:

• Літературна творчість Бориса Грінченка в сучасній рецепції: методологія, ідеологія, поетика.
  • Доробок Бориса Грінченка: науковий і дидактичний аспекти.
  • Етнолінгвістичні параметри спадщини Бориса Грінченка.
  • Національно-культурне відродження в епістолярній і публіцистичній спадщині Бориса Грінченка.
  • Науково-дослідні центри з вивчення спадщини громадсько-культурних діячів: форми наукової комунікації, нові суспільні виклики і перспективи.