XXVI Міжнародна конференція АВТОМАТИКА 2020
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XXVI Міжнародної конференції АВТОМАТИКА 2020
Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XXVI Міжнародної конференції АВТОМАТИКА 2020
Мета конференції – обговорення підсумків досліджень з розроблення, вдосконалення та моделювання процесів, обладнання та технологій хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів, а також засобів з енерго- та ресурсозбереження.
Основні тематичні напрямки конференції:
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції Summer InfoСom Advanced Solutions 2018. Початок роботи конференції 20 травня 2018 року. Формат проведення конференції - онлайн обговорення матеріалів на сайті. До участі у конференції запрошуються вчені, інженери, фахівці, експерти, бізнесмени, аспіранти та студенти.
СЕКЦІЇ
Метою конференції є обмін досвідом фахівців із питань прецизійних технологій та нових рішень у приладобудуванні, зустрічі з керівниками провідних підприємств, формування спільних проектів, пошук партнерів для співпраці, формування інноваційних пропозицій.
Секції:
Тематика конференції:
ОСНОВНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
Тематика конференції:
Секція 1. Інноваційно-інвестиційне підприємництво як основа економічного зростання
Секція 2. Міжнародний бізнес в умовах тенденцій розвитку глобальних викликів
Секція 3. Менеджмент сучасного бізнесу в умовах трансформаційних перетворень економіки:
Секція 4. Логістика та управління ланцюгами поставок: вітчизняний та закордонний досвід
Мета конференції: всебічний аналіз сучасних аспектів енергоефективності, енергетичного менеджменту й енергозбереження, демонстрація наукових досягнень і пошуку нових рішень щодо проблем енергоефективності й енергозбереження в різних галузях, а також їх практичне застосування на сучасному етапі розвитку енергетичних систем України й у сучасних умовах розвитку вищої освіти у сфері енергетичного менеджменту.
Напрямки роботи конференції:
Науково-технічні:
Мета конкурсу полягає в широкому залученні молоді до вирішення проблем паливно-енергетичного комплексу (ПЕК) України; підвищенні техніко-економічних показників роботи ТЕС, АЕС та інших енергетичних об’єктів ПЕК; покращенні екологічних показників роботи енергоблоків; впровадженні нових енергозберігаючих та екологічно чистих технологій; підвищенні ефективності видобутку, підготовки та спалювання вітчизняного вугілля; розробці пропозицій щодо стратегії розвитку енергетики України.
Питання, що виносяться на обговорення: