Національний університет біоресурсів і природокористування України

IX Міжнародна науково-технічна конференція "Проблеми сучасної енергетики і автоматики в системі природокористування (теорія, практика, історія, освіта)"

Запрошує Вас узяти участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції Проблеми сучасної енергетики і автоматики в системі природокористування (теорія, практика, історія, освіта)!  Конференція проводитиметься у режимі форуму 19-22 травня 2019 року

Матеріали конференції видаватимуться у вигляді збірника тез доповідей (електронна версія), який розміщуватиметься на сайті конференції та буде доступний авторам.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

17-18 жовтня 2018 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Цифрова освіта в природничих університетах".

Міжнародна науково-практична конференція «Інновації у виробництві, зберіганні та переробці рослинницької сировини»

Напрями конференції:

1. Актуальні проблеми та інновації у виробництві продукції рослинництва.
2. Інноваційні технології післязбиральної доробки та зберігання рослинницької сировини.
3. Енерго- і ресурсоощадні технології переробки продукції рослинництва.
4. Сучасні аспекти оцінки якості та сертифікація рослинницької сировини і продуктів її переробки.
5. Проблеми та шляхи підвищення економічної ефективності виробництва, зберігання і переробки продукції рослинництва.

Мови конференції: українська, англійська, російська.

Міжнародна науково-практична конференція "Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя"

СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

XXIV Міжнародна конференція з автоматичного управління «Автоматика – 2017»

Конференція відбудеться 13-15 вересня 2017 р.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Проблематика (Секції):

VII Міжнародна науково-практична конференція «Діалог культур: Україна – Греція: культурна політика XXI ст. в європейській ретроспективі»

Конференція відбудеться 22-23 вересня 2016 р.

Тематика конференції охоплює широке коло проблем:

-           Греція і слов’янський світ: історико-культурні взаємовпливи;

-           діалог культур Візантія–Греція–Україна: теологія, історія, література;

-           Монастирі Афону та Україна: взаємовідносини, традиції, культурна спадщина;

-           українсько-грецький мовно-літературний простір;

-           грецька діаспора в Україні та українська діаспора в Греції;