Основні задачі та функції відділу

До основних функцій та задач відділу відносяться:

1. Організація та систематичне удосконалення кадрового забезпечення.
  2. Приймання документів для укладення строкових трудових договорів та контрактів з науково-педагогічними працівниками.
  3. Оформлення документів при укладенні трудових договорів з навчально-допоміжним персоналом.
  4. Організація роботи щодо обрання за конкурсом осіб на вакантні посади науково-педагогічних працівників університету.
  5. Розрахунок штатної чисельності професорсько-викладацького складу кафедр.
  6. Підготовка пропозицій щодо внесення змін у штатні розписи кафедр та інших підрозділів навчально-наукових інститутів.
  7. Підготовка пропозицій щодо виділення погодинного фонду кафедрам.
  8. Проведення атестації навчально-допоміжного персоналу кафедр та деканатів.
  9. Організація підвищення кваліфікації та стажування науково – педагогічних працівників університету (ст. 60 Закону України «Про вищу освіту»). Формування річного плану стажування науково-педагогічних працівників на підставі подань кафедр. Оформлення документів для проходження стажування професорсько-викладацьким складом, в т.ч. з інших вищих навчальних закладів.
  10. Особистий прийом громадян з питань, що належать до компетенції відділу кадрового забезпечення.
Оновлено 7 years 2 міс тому