Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Навчальний процес

Від ефективної роботи підприємств житлово-комунального господарства значною мірою залежить соціальний клімат в країні. Без якісної підготовки фахівців необхідної кваліфікації у сфері управління житлово-комунальним господарством досягнення цілей демонополізації та дерегуляції ринку житлово-комунальних послуг є неможливим.

Враховуючи потреби ринку і задля забезпечення регіонального розвитку у 2020 р. на кафедрі технологій управління відкрито спеціалізацію «Управління житловими будинками та їхніми об'єднаннями» спеціальності 073 «Менеджмент», яка дозволяє готувати нових фахівців для управляючих компаній, що буде сприяти створенню і стимулюванню розвитку конкурентного ринку управителів і ринку якісних комунальних послуг.

Освітньо-професійна програма розроблена спільно з кафедрою теплогазопостачання і вентиляції Інституту будівництва та інженерних систем Національного університету «Львівська політехніка» з метою залучення фахівців для викладання технічних дисциплін та використання спеціалізованого матеріально-технічного та інформаційного забезпечення.

Запровадження системного підходу до підготовки кваліфікованих фахівців у сфері управління житловими будинками є запорукою реформування та розвитку ринку житлово-комунального господарства, розвитку інституту власності загалом.

Кафедра технологій управління також здійснює підготовку магістрів за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціалізації «Управління проектами» за спеціальністю 073 «Менеджмент» галузі знань 07 «Управління та адміністрування»).

Вступ на навчання у магістратурі за спеціалізацією «Управління проектами» здійснюється на основі диплому «бакалавра», «спеціаліста» чи «магістра» із будь-якої спеціальності.

Підготовка магістрів передбачає:

  • інтерактивне навчання сучасній, цікавій та перспективній спеціальності;
  • можливість навчання за кошти державного бюджету та стажування за кордоном;
  • навчання за освітньо-професійною програмою (1,5 роки) та освітньо-науковою програмою (2 роки) на денній чи заочній формі;
  • забезпечення проживання в гуртожитках університету;
  • проведення дозвілля в навчально-оздоровчих таборах університету.

Для підготовки майбутніх управлінців залучені висококваліфіковані науково-педагогічні працівники з менеджменту, фінансів, економіки підприємства та інших галузей знань. У навчальному процесі активно використовуються інформаційні технології управління проектами, зокрема: MS Project, Project Expert, Diamond FMS. Завдяки співпраці кафедри технологій управління з Українською асоціацією управління проектами (Ukrainian Project Management Association «UPMA») магістри мають можливість здобути міжнародні сертифікати проектного менеджера обраного рівня.

Після завершення навчання випускники кафедри технологій управління отримують диплом магістра державного зразка кваліфікації магістр з менеджменту за спеціалізацією «Управління проектами».

Щороку випускниками кафедри технологій управління стають близько 50 магістрів – проектних менеджерів. Наші випускники працевлаштовуються:

  • керівниками державних та комерційних установ;
  • керівниками проектів та програм;
  • керівниками громадських організацій, соціальних проектів;
  • менеджерами проектів.

Випускники кафедри технологій управління впроваджують проекти розвитку підприємств та організацій як в Україні, так і за кордоном.

Оновлено 3 years 6 міс тому