Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Навчальний процес кафедри

Кафедра цивільної безпеки є однією із шести профілюючих в Інституті сталого розвитку ім. В.Чорновола Національного університету «Львівська політехніка». Ми здійснюємо підготовку бакалаврів за напрямом «Цивільна безпека» .

Навчання здійснюється за такими формами:

  • денна;
  • заочна.

Програма навчання розрахована на 8 семестрів для здобуття кваліфікації бакалавр на базі повної загальної середньої освіти та 6 семестрів на основі ОКР молодшого спеціаліста.

Навчальна програма спеціальності «Цивільна безпека» передбачає два напрями підготовки професійного спрямування:

1. Безпека праці

Передбачає ґрунтове вивчення базових дисциплін, знання яких полягає у вивченні безпечних умов праці, життєдіяльності людини, збереження здоров’я та працездатності людини в трудовому процесі.

2. Захист об’єктів критичної інфраструктури

Передбачає вивчення базових дисциплін, знання яких потрібне для забезпечення захисту об’єктів критичної інфраструктури, техногенної безпеки, а також реагування на надзвичайні ситуації та ліквідацію їх наслідків.

Випускники кафедри є фахівцями з безпеки,  зможуть працювати за такими професіями: «Фахівець з організації майнової та особистої безпеки», «Інспектор державний з питань цивільного захисту та техногенної безпеки», «Фахівець з радіаційного та хімічного захисту», «Інспектор з охорони праці», «Інженер з технічного нагляду».

Можлива академічна мобільність за освітніми програмами та програмами стажування в країнах Європи.

Рівень підготовки випускників кафедри дає змогу  успішно працювати за фахом на всіх підприємствах в Україні, незалежно від форм власності і видів їх діяльності, а також в місцевих  державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

Розпочато також підготовку магістрів за спеціальністю «Цивільна безпека», спеціалізація «Промислова безпека і охорона праці».

Активне збільшення на теренах Західної України і у Львівській області, зокрема, високотехнологічних підприємств, компаній, ростом сфери обслуговування призводить до зростання потреби у висококваліфікованих спеціалістах з безпеки праці та техногенної безпеки.

Магістри з «Промислової безпеки та охорони праці» будуть володіти навичками превентивного і аварійного планування, управління заходами безпеки професійної діяльності, організації і упровадження сучасних систем менеджменту техногенного й професійного ризику на підприємствах і в
організаціях будь-якого роду діяльності.

Здобуття фаху магістра з «Промислової безпеки та охорони праці» у поєднанні із освітою, отриманою  бакалаврами інших технічних спеціальностей дасть змогу суттєво розширити можливості подальшого працевлаштування.

Ліцензійний обсяг – 50 осіб

Денна форма навчання – 30 осіб, заочна – 20 осіб

Студенти зможуть за програмою подвійного диплому, без перерви навчання у Львівській політехніці, здобути освіту у Вищій школі управління охороною праці (ВШУОП) в Катовіцах (Польща) за таких умов:

  • вивчені у Львівській політехніці дисципліни перезараховуються у ВШУОП;
  • дипломна робота захищена в Україні перезараховується у ВШУОП (дипломна робота пишеться один раз, українською мовою, захищається в Україні, роботу не потрібно перекладати на польську мову, у ВШУОП потрібно лише пред'явити довідку про захист);
  • підсумковий екзамен у ВШУОП можна складати польською, російською чи англійською мовами;
  • вартість навчання за програмою подвійних дипломів значно нижча від навчання за звичайною програмою (550 євро за весь період навчання);
  • навчальні сесії у ВШУОП є короткотерміновими, що не потребуєвеликих витрат на проживання (дві сесії тривалістю 1місяць).
Оновлено 3 years 10 міс тому