ІV Міжнародний конгрес «Сталий розвиток: Захист навколишнього середовища. Енергоощадність»

Організаційний комітет запрошує взяти участь у роботі ІV Міжнародного конгресу «Сталий розвиток: Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», який відбудеться 21–23 вересня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

До участі в конгресі запрошують усіх зареєстрованих учасників, які надіслали доповіді, реєстраційну форму, інформацію учасника та оплатили оргвнесок.

Програма ІV Міжнародного конгресу EPESSEM’2016

Мови конгресу – українська, російська, англійська.

В рамках конгресу відбуватиметься робота таких семінарів.

• Семінар 1. «Комплексний підхід у захисті навколишнього середовища: моніторинг, аудит, системний аналіз та оцінка ризику, управління».
    epessc.sem1@gmail.com
  • Семінар 2. «Відновлювані та нетрадиційні джерела енергії: видобуток, застосування, екологічні проблеми».
    epessc.sem2@gmail.com
  • Семінар 3. «Інноваційні природоохоронні технології. Технології підвищення ефективності використання матеріалів, води та енергії».
    epessc.sem3@gmail.com
  • Семінар 4. «Формування освіти та виховання для збалансованого природокористування та сталого розвитку: зміст, методи і засоби освіти, роль громадських екологічних організацій».
    epessc.sem4@gmail.com
  • Семінар 5. «Теоретичні та прикладні аспекти сталого розвитку».
    epessc.sem5@gmail.com
  • Семінар 6. «Розвиток екологічного туризму в аспекті сталого розвитку»
    epessc.sem6@gmail.com

Подати реєстраційні анкети і зареєструватися на сайті конференції необхідно до 1 липня 2016 року.

Адреса оргкомітету

Національний університет «Львівська політехніка», VІІІ корпус, кафедра екології та збалансованого природокористування,
вул. Ст. Бандери, 12, м. Львів, 79013.