Міжнародна студентська конкурсна програма «Краудфандинговий стартап»

Отже, шановні учасники конкурсу, регламент такий:

• 26.09.2016 14:15 – 217 ауд. головного корпусу – видача завдань для команд від д-р Райнер Шенк PhD. Д-р Райнер Шенк PhD  роздасть завдання до конкурсу та детально пояснить вимоги і канали комунікації усім зареєстрованим командам та дасть відповіді на запитання, що виникнуть.

• 27.09.2016 12:00 – актова зала головного корпусу Львівської політехніки – Офіційне відкриття Міжнародної студентської конкурсної програми «Краудфандинговий стартап»

Дякуємо, чекаємо ВАС!

Організаційний комітет запрошує студентів до участі у першій у Львові Міжнародній студентській конкурсній програмі «Краудфандинговий стартап». Розроби стартап під керівництвом німецьких фахівців та отримай можливість зібрати кошти на його реалізацію в мережі Інтернет завдяки новому способу фінансування – краудфандинговій платформі.

Хто може стати учасниками?

Студенти першого бакалаврського і другого магістерського рівнів вищої освіти Національного університету «Львівська політехніка». Учасники повинні сформувати команду із п’яти осіб. Рекомендовано, щоб учасники однієї команди були студентами різних спеціальностей (управлінці, економісти, маркетологи, фінансисти, ІТ-спеціалісти, ін.). Кількість команд необмежена (!).

Можливості для сформованих команд:

• Стати учасником першого у Львові краудфандингового стартапу;
  • Практично реалізувати власні рішення;
  • Співпрацювати із іноземними університетами та компаніями;
  • Отримати практичний та унікальний досвіду створення продукту для крудфандингової платформи.
  • Прослухати практичні майстер-класів та лекцій відповідно до цілей проекту від успішних практиків.

Вимоги до оформлення та подання конкурсної документації:

Проект повинен бути виконаний машинописним текстом на аркушах формату А4 обсягом не більше 20 аркушів, мати шрифт Times New Roman 14, міжрядковий інтервал 1,5. Сторінки мають бути пронумеровані. На засіданнях конкурсної комісії, доповідає керівник проекту, який представляє експертній раді презентацію у форматі PowerPoint чи Prezi.

Винагороди:

• За І місце - 2000€ + оплачувана поїздка до Німеччини для удосконалення проекту;
  • За ІІ місце - 1000€.

Таймлайн міжнародної конкурсної студентської програми «Краудфандінговий стартап»:

• до 24.09.2016 – прийом заявок
  • 16-30.10.2016 – Skype-конференція команд учасників та членів німецької команди
  • 16-30.11.2016 – І тур конкурсної програми
  • 01-10.12.2016 – представлення проектів від команд
  • 11.12.2016-12.02.2017 – ІІ тур (доопрацювання проектів  та розміщення їх на сторінці кафедри АФМ у Facebook https://www.facebook.com/KafedraAFM/)
  • 13-17.02.2017 – фінальне представлення проектів та визначення переможців

Етапи відбору:

1. У визначений термін Конкурсна комісія заслуховує презентації проектів усіх команд. Команди, визначені конкурсною комісією за підсумками I етапу, на основі бальної системи оцінювання проектів як такі, що рекомендовані до участі у II етапі Конкурсу, запрошуються для удосконалення власного проекту та для доповіді на підсумковому засіданні конкурсної комісії II туру.

2. У ІІ турі команди розміщують власні проекти на сторінці кафедри АФМ у Facebook (https://www.facebook.com/KafedraAFM/) для збору голосів та їх обговорення. Оцінювання конкурсною комісією проектів-учасників II етапу Конкурсу здійснюють після заслуховування керівника проекту з презентацією проекту на основі бальної системи оцінювання проектів. Конкурсна комісія визначає проект, який здобуде перемогу у II етапі Конкурсу.

Склад конкурсної комісії:

• д.е.н., проф. Подольчак Н.Ю. – завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту ІАПО;
  • Dr. Rainer Schenk – експерт з краудфандингу, податковий консультант консалтингової компанії «Kanzlei Dr. Schenk», Берлін, Німеччина (KANZLEI DR. SCHENK Genthiner Straße 11 D-10785 Berlin);
  • ст. викл., к.е.н. Бобало О.Ю. – завідувач  відділ маркетингу та інноватики Національного університету «Львівська політехніка»;
  • доц., к.е.н. Саніна О.Р. – заступник директора з стратегічного маркетингу ТзОВ ОРСП «Шувар».

Організатори:

• Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту ІАПО Національного університету «Львівська політехніка» (Україна),
  • «Вusinesstimesolutions Сompany» (Німеччина)
  • «Hofmann&Partner» (Німеччина).

Учасники, скеровуючи на Конкурс опис проекту, підтверджують цим свою згоду на розміщення загальної інформації про Проект на веб-сайті Університету та внесення до бази даних перспективних науково-технічних проектів.

Усю додаткову інформацію можна отримати

в ауд. 2Б V навчального корпусу Львівської політехніки,

вул. Ст. Бандери, 28а