Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту

ІІ тур міжнародної конкурсної студентської програми «Краудфандинговий стартап»

23–24 січня 2017 р. відбудеться ІІ тур міжнародної конкурсної студентської програми «Краудфандинговий стартап» – презентація результатів учасників проекту, обговорення і рекомендації для формування остаточної його версії.

Склад конкурсної комісії:

Студентська наукова організація «Ex professo»

3 жовтня 2013 року при кафедрі адміністративного та фінансового менеджменту Інституту післядипломної освіти Львівської політехніки за ініціативи студентів була створена студентська наукова організація (СНО) «Ex professo» («Зі знанням справи»).

Метою створення СНО є залучення студентів до активної науково-дослідної, пошукової діяльності в процесі навчання у вищому навчальному закладі, участі у вирішенні актуальних питань та проблем сучасного адміністративного і фінансового менеджменту.

Основними завданнями діяльності СНО є:

Міжнародна студентська конкурсна програма «Краудфандинговий стартап»

Отже, шановні учасники конкурсу, регламент такий:

• 26.09.2016 14:15 – 217 ауд. головного корпусу – видача завдань для команд від д-р Райнер Шенк PhD. Д-р Райнер Шенк PhD  роздасть завдання до конкурсу та детально пояснить вимоги і канали комунікації усім зареєстрованим командам та дасть відповіді на запитання, що виникнуть.

• 27.09.2016 12:00 – актова зала головного корпусу Львівської політехніки – Офіційне відкриття Міжнародної студентської конкурсної програми «Краудфандинговий стартап»

Конкурс на заміщення вакантної посади голови Студентської Наукової Організації «Ex professo»

ОГОЛОШУЄТЬСЯ конкурс серед студентів кафедри АФМ на заміщення вакантної  посади голови Студентської Наукової Організації «Ex professo».

Вимоги до кандидатів:

1. Розробити та представити стратегію розвитку СНО «Ex professo» на 2016-2017 н.р.
  2. Розробити та представити план заходів для студентів СНО «Ex professo» на 2016-2017 н.р.

Представлення кандидатами власних програм та голосування відбудеться 22.09.2016р. в 3 ауд., V н.к.

Міжнародна конкурсна студентська програма «Краудфандінговий стартап»

З метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, здобуття практичного досвіду та активізації науково-дослідної роботи студентів, а також розвитку міжнародного співробітництва Національний університет «Львівська політехніка», кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти спільно з «Вusinesstimesolutions Сompany» (Німеччина) та «Hofmann&Partner» (Німеччина) проводять міжнародну конкурсну студентську програму «Краудфандинговий стартап».

У конкурсній програмі можуть брати участь: