Фінал першої міжнародної студентської конкурсної програми «Краудфандинговий стартап»

16 травня 2017 року відбудеться завершальний етап унікального транснаціонального проекту між студентами Національного університету «Львівська політехніка» та німецькою компанією ВТS – фінал першої міжнародної студентської конкурсної програми «Краудфандинговий стартап».

Завданням конкурсу було провести так звану «Краудфандинг-кампанію» для реально існуючого німецького підприємства ВТS в галузі спеціальних ІТ-послуг для управління робочим процесом. Кращу концепцію краудфандинг-кампанії будуть використовувати для збору коштів у Німеччині та на краудфандинговому майданчику, щоб мотивувати більшу кількість інвесторів із «натовпу» вкладати кошти в цю бізнес-ідею.

Керівництво конкурсом здійснював запрошений німецький економіст, податковий радник і міжнародний краудфандинговий експерт, доктор наук, професор Райнер Шенк.

У конкурсі взяло участь 19 команд із загальною кількістю учасників 90 осіб. За підсумками проміжних етапів конкурсу у фінал пройшли 4 команди.

Команда-переможець отримає безкоштовну поїздку до Німеччини з метою співпраці з німецькою компанією ВТS та грошову винагороду – 57 000 грн. (2000 €), команда, яка посяде ІІ місце, отримає 28 500 грн (1000 €).

Контактна особа:

Химич Оксана Володимирівна,
тел. 093 462 49 03.

Організатори просять представників ЗМІ зголоситися до участі у прес-конференції до 10 години 15 травня 2017 року за телефоном 093 462 49 03 (Оксана)..